• Tenisový areál ve Vendryni
  • Badminton ve Vendryni
  • Bowling ve Vendryni
  • Minigolf ve Vendryni

Vitální příměstské tábory 2018

Vážení rodiče, milé děti!

Vitální příměstské tábory jsou opět zde! A z kterých můžete vybírat v letošním roce?

Naše stálice - sportovně-tenisový tábor, jehož základem je dvoufázový tenisový trénink pod vedením našich zkušených trenérů – Mgr. Barbary Kubienové, Jiřího Pytely, Romana Sikory.

Již třetím rokem je v našem táborovém portfoliu také sportovně-badmintonový tábor pod taktovkou výborného Adama Szarzece. Základem je rovněž dvoufázový badmintonový trénink.

V nové podobě Vašim dětem nabídneme tolik oblíbené tábory na bystřické jízdárně - o letošních prázdninách mohou vaše ratolesti  prožít „Dobu ledovou". S malými přestávkami budou děti u koní během celého táborového dne. Jedinou podmínkou pro absolvování je věková hranice 8 let. O nezapomenutelné zážitky nebude nouze, a to zejména díky skvělé vedoucí Stáně Valicové.

Děti se během denního pobytu, který začíná vždy v 8.30 a končí v 16.30, vyřádí i při všech sportovních aktivitách, které náš – dnes již rozsáhlý – sportovní areál nabízí. Třeba při jízdě na segwai, na minigolfu, bowlingu, při stolních hrách, na bazéně, ale i na koni.  Nabídka je skutečně pestrá. Často se nás ptáte na věkovou hranici - podstatné je, že Vaše dítě již odpoledne nespí - absolvovaly ho už i děti pětileté, ovšem zvyklé na velmi aktivní denní režim.

Ti rodiče, kteří by rádi, aby děti během prázdnin měly kontakt s cizími jazyky - naleznou v nabídce dnes již tradiční sportovně-tenisový tábor s výukou angličtiny - děti kromě všech sportovních možností, které naše areály nabízejí, absolvují nejméně 2 hodiny aktivní anglické konverzace zábavnou formou denně. Tento pobyt povede ostřílený kantor a lektor Mgr. Vladimír Šnajdr.

V letošním roce se nám do nabídky vrací velmi populární letní výtvarný kemp KREATIV – pro nesportovní typy - pod vedením zkušené výtvarnice Mgr. Blanky Kowolovské. Děti budou tvořit v plenéru (malování v přírodě), zachytí sport na plátně (kresba sportovních disciplín v areálu Vitality), zúčastní se také galerijní animace, budou také batikovat, vyrábět totem, ale také využijí všech možností našich areálů....

Pro děti budou v průběhu celého tábora připravovány velmi chutné a zdravé pokrmy, díky kterým načerpají dostatek sil na letní aktivity. Ráno začínají snídaní, v poledne plnohodnotně obědvají, den končí svačinkou v 16 hod. Pitný režim je samozřejmostí.

Pevně věříme, že Vás i Vaše děti naše nabídka zaujme. Garantujeme Vám kvalitu, stejně jako každý rok.

Těšíme se na Vás všechny - snad  i díky nám budou prázdniny Vašich dětí krásné, veselé, radostné - prostě takové, jaké mají být.

 

Přihláška na sportovně - tenisový tábor (Cena: 2.100 Kč)

Přihláška na tábor na koních - Doba ledová  (Cena: 2 600 Kč)

 

Omlouváme se, ale badmintonové tábory jsou již plně obsazeny. Věříme, že si i přes tuto skutečnost vyberete z naší pestré nabídky.Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo WilsonLogo AGELLogo SynerLogo M Steel Projects Logo M Steel Projects

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: