• Masáže ve Vitality Slezsko
  • Lymfodrenáž ve Vendryni

Přístrojová lymfodrenáž

Hlavním problémem současné populace je nedostatek pohybu a celková špatná životospráva. Stagnující lymfatický systém je potřeba obnovit, rozproudit a aktivizovat, aby se organizmus pročistil sám.  K tomu nám může dopomoci pravidelná lymfatická masáž, která má na lidský organizmus blahodárné účinky. Víte, že mechanickou lymfodrenáž si můžete dopřát i u nás ve společnosti Vitality Slezsko?
O svůj lymfatický systém se musíme starat, stejně tak jako o své zdraví celkově. Prevence je považována za stále výhodnější přístup, ovšem současné zdravotnictví ji stále do značné míry opomíjí. Klíčovým faktorem je samozřejmě pohyb, kterého se nám dostává a celková životospráva.
Lymfodrenáže mají dlouhodobé výsledky, pokud při správném provedení proceduru pravidelně opakujeme po určitou dobu. Minimum je pět, lepší je však deset lymfodrenáží v průběhu několika týdnů. A kdy je mechanická lymfodrenáž ideálním partnerem pro vaše tělo i mysl?

1. Detoxikace a relax organizmu

Přístrojová lymfodrenáž je vhodná pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zároveň udělat něco pro své tělo, které často v zaměstnání dlouho stojí nebo sedí a lymfatický systém pak nemůže bez dostatku pohybu produktivně pracovat. Tato masáž je účinnou prevencí proti mnoha onemocněním, je účinnou moderní metodou masáže, zlepšuje a obnovuje oběh lymfy v těle a pomáhá udržovat a vytvářet vyvážený stav imunitního systému, rovněž výrazně relaxuje. Pravidelná masážní vlna přináší jako vedlejší efekt uvolnění svalového napětí a zrelaxování klienta, podobně jako např. u autogenního tréninku. Tento efekt se dostaví už při první proceduře – odbourání stresu a dlouhodobého napětí je velkým benefitem.

2. Prevence svalových zranění

Sportovní trénink je postaven na intenzivní zátěži a správné výživě – my k ní přidáváme jako nedílnou součást tréninku také regeneraci. Pouze regenerovaný sval totiž pracuje dlouhodobě správně. A právě lymfodrenáž doporučují odborníci jako vhodnou regenerační proceduru a prevenci svalových zranění. S pomocí této masáže lze při pravidelném a správném používání také zkrátit dobu rekonvalescence po zranění a sportovec se může dříve znovu zapojit do plné zátěže.
Tlaková terapie umožňuje komplexní, standardizovanou, profesionální a bezpečnou péči, jejíž účinky se projeví ve vzájemném souladu s klasickými procedurami - protahovacími cvičeními, posilováním, masážemi, saunou aj.

3. Boj s celulitidou

Hubnutí a celulitida úzce souvisí s podporou činnosti lymfatického systému. Odborná veřejnost se v současnosti shoduje na faktu, že bez fungujícího lymfatického systému nelze efektivně hubnout. Pravidelné opakování lymfodrenáže pomáhá odplavovat tuky (triglyceridy) z tukových buněk, lymfatický systém je pak transportuje do velkých žil v blízkosti srdce, a tak pomáhá redukovat nejproblematičtější tukové vrstvy.  Pro účinnost je proceduru vhodné opakovat 2x týdně – ideálně 10 sezení za sebou.
Co lymfodrenáž konkrétně dokáže?
Pravidelným používáním přispívá k úbytkům na váze.
Zmírňuje projevy celulitidy.
Redukuje objem masírovaných partií.
Zvyšuje elasticitu pokožky.
Stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže.
Zvyšuje účinky dalších procedur používaných pro redukci váhy.
Ceník přístrojové lymfodrenáže naleznete v našem ceníku


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: