Kariéra

Do sportovního areálu Vitality Slezsko, s.r.o. hledáme zaměstnance na tyto pozice:

Cvičitel koní a jezdců – trénink koní a jezdců

Náplň práce

  • Trénink koní i jezdců dle rozpisu a družstev
  • Příprava koně na práci ze sedla i ze země
  • Koordinace výuky studentů a učňů na Školním středisku Vitality ve spolupráci s Albrechtovou střední školou v Českém Těšíně
  • Komunikace s majiteli ustájených koní
  • Kooperace při hiporehabilitaci s vedoucí hiporehabilitačního střediska – p. Stanislavou Valicovou,  zkušenosti s tímto typem terapie výhodou

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Finanční ohodnocení – zaručená mzda + příplatky, osobní ohodnocení, odměny
  • Firemní benefity, možnost ustájení vlastního koně za výhodných podmínek
  • Jistotu práci ve stabilní společnosti

Ošetřovatel koní – údržba stájí, péče o koně a jejich stání

Náplň práce

  • Krmení koní
    Pouštění koní do výběhů dle aktuální situace
  • Kontrola napáječek, zajištění vody ve výbězích, pastvinách
  • Místování a úklid boxů, vyvážení
  • Podávání sena pro koně
  • Úklid ve stájích a prostorách jízdárny
  • Údržba jezdeckých pomůcek
  • Ošetřování koní dle potřeb a aktuálního zdravotního stavu
  • Hrubá údržba areálu, kočárů aj.

Nabízíme

Číšník/servírka (vedoucí směny)

(zástup za mateřskou dovolenou)

Požadujeme

  • Praxi v oboru (výhodou vedoucí směny)
  • Komunikativnost
  • Flexibilitu
  • Příjemné vystupování
  • PJ, AJ výhodou

Nabízíme

  • HPP – krátký/dlouhý týden
  • Finanční ohodnocení: základní mzda od 21.300,- + příplatky, obratové bonusy
  • Firemní benefity
  • Jistotu práce ve stabilní společnosti

Administrativní pracovník (asistentka jednatelky)

Vyhrazeno pro OZP; zástup za mateřskou dovolenou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření výhodou)
  • Bezúhonnost
  • Organizační schopnosti
  • Dobrou znalost MS Office
  • Komunikativní schopnosti
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení (základní mzda od 15.975,- dle zkušeností a dovedností + prémie ) – 6h směny

V případě zájmu o pracovní pozici prosím kontaktujte
ředitelku společnosti Vitality Slezsko

Mgr. Lenka Klusová

ředitelka společnosti Vitality Slezsko
E-mail: lenka.klusova@vitalityslezsko.cz

Příjmout
Odmítnout
Save settings