• Minifotbal ve Vendryni
  • Minifotbal ve Vendryni
  • Minifotbal ve Vendryni

Minifotbal

Od roku 2015 je Vám k dispozici venkovní hřiště určené pro hru MINI FOTBALU. Zažijte zábavu s přáteli při této velmi oblíbené  hře v její zmenšené variantě.

Základní rozdíl minifotbalu od klasického fotbalu je velikost hracího hřiště a počet hráčů. Díky zmenšenému hracímu poli se zvyšuje dynamika hry, hráči se dostávají do kontaktu s míčem mnohem častěji, proto také mnohem častěji střílejí na bránu.

Na hřišti, které je pokryto umělým trávníkem třetí generace, můžete hrát hned dvě varianty minifotbalu. První je klasický fotbal s postranními čárami, při kterém se hraje jak na auty, tak na rohové kopy. Pro tuto variantu hry jsou rozměry hřiště 38 x 18 m. Druhou variantou je poté fotbal bez postranních čar a branek, kdy se míč může libovolně odrážet od postranních mantinelů a vracet do hry – jedná se o dynamickou formu – pro tyto účely má hřiště rozměry 41 x 21 m.

Díky tribunám, můžete naše hřiště využít k pořádání různých přátelských turnajů či minifotbalové ligy. Fantazii se meze nekladou.Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: