• Tenisový areál ve Vendryni
  • Badminton ve Vendryni
  • Bowling ve Vendryni
  • Minigolf ve Vendryni

Dominika Hejčová oblastní přebornicí

Oblastní přebory starších žaček – Dominika Hejčová přebornicí severní Moravy!

I při neúčasti naší nejlepší starší žačky Beáty Kotlárové (tento týden se vrací z kempu v USA) zanechala naše děvčata na regionálních přeborech do 14 let  ve Valašském Meziříčí výborný dojem. Oblasti se zúčastnilo celkem 8 děvčat, připravujících se s námi, ať už ve Vendryni nebo v Ostravě. Kvalitní hru  většiny děvčat  korunovala svým vystoupením 12-tiletá Dominika Hejčová  (narozena 10/2000), která vybojovala vysoce ceněný regionální titul ve dvouhře.

Dominika prošla turnajem bez ztráty setu, ve druhém kolem vyřadila svou ostravskou tréninkovou sparingpartnerku Barču Pokornou (6:0,6:2), ve čtvrtfinále tréninkovou spoluhráčku z TSM Vitality Slezsko Ivču Šebestovou (6:3,6:4, asi nejtěžší zápas turnaje), ve finále pak favorizovanou Stiskálkovou z Přerova (6.3,6:4).

Tvrdá tréninková píle, skvělá  kondiční připravenost (ne náhodou byla Domča hlavní a nejlepší demonstrátorkou našeho nového kondičního videa), pravidelná regenerace, to vše stojí za tímto, a nejen tímto,  dalším výrazným úspěchem sympatické Dominiky. K výčtu úspěchů lze přiřadit, že v lize starších žaček je jako jednička týmu SK Vitality Slezsko doposud neporažená, v zimě vyhrála dva halové turnaje a na halovém mistrovství ČR byla až ve čtvrtfinále. 

FOTOGALERIE

Dominice patří naše velké gratulace a zároveň držíme palce, ať svůj skvělý výkon zopakuje i na mistrovství republiky! Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: