• Venkovní tenisové dvorce Vendryně
  • Minigolf Vendryně

TÁBORY 2016

Prázdniny se nezadržitelně blíží – naše nabídka příměstských táborů je opět tady. Pro děti je připraven program v časovém rozmezí od 8.30 do 16.30 hodin - jak na jízdárně v Bystřici, tak ve Vendryni.
V nové podobě Vašim dětem nabídneme tolik oblíbené tábory na bystřické jízdárně - o letošních prázdninách mohou vaše ratolesti  prožít Cestování v čase aneb prázdniny plné KONIN. S malými přestávkami budou děti u koní během celého táborového dne. Jedinou podmínkou pro absolvování je věková hranice 8 let.
V nabídce samozřejmě naleznete naši stálici - sportovně-tenisový tábor, jehož základem je dvoufázový tenisový trénink pod vedením našich zkušených trenérů – Jiřího Pytely, Romana Sikory a Ing. Jiřího Pytely. Již druhým rokem je v našem táborovém portfoliu  také sportovně-badmintonový tábor pod taktovkou p. Petra Ševečka. Děti se dále vyřádí i při jízdě na segwai, výuce badmintonu,na minigolfu, bowlingu, při stolních hrách, na bazéně, ale i na koni.  Nabídka je skutečně pestrá. Často se nás ptáte na věkovou hranici - podstatné je, že Vaše dítě již odpoledne nespí - absolvovaly ho už i děti pětileté, ovšem zvyklé na velmi aktivní denní režim.
Ti rodiče, kteří by rádi, aby děti  během prázdnin měly kontakt s cizími jazyky - naleznou v nabídce dnes již tradiční sportovní tábor s výukou angličtiny - děti kromě všech sportovních možností, které naše areály nabízejí, budou absolvovat nejméně 2 hodiny aktivní anglické konverzace zábavnou formou denně. Tento pobyt povede ostřílený kantor a lektor Mgr. Vladimír Šnajdr.
NOVINKOU v letošním roce bude letní výtvarný kemp KREATIV pod vedením zkušené výtvarnice Mgr. Blanky Kowolovské. Děti budou tvořit  v plenéru (malování v přírodě, výlet do obory na Bahenci spojený s prohlídkou, skicování zvířat), zachytí sport na plátně (kresba sportovních disciplín v areálu Vitality), zúčastní se také galerijní animace ve spolupráci s třineckou knihovnou, budou také batikovat, vyrábět totem, ale také využijí všech možností našich areálů....A nakonec Vás rodiče také pozvou na VERNISÁŽ, kde nám svá díla představí.
Pro děti budou v průběhu celého tábora připravovány velmi chutné a zdravé pokrmy, díky kterým načerpají dostatek sil na letní aktivity. Pitný režim je samozřejmostí.
Pevně věříme, že Vás i Vaše děti naše nabídka zaujme - garantujeme Vám kvalitu, stejně jako každý rok.
Těšíme se na Vás všechny - snad  i díky nám budou prázdniny Vašich dětí krásné, veselé, radostné - prostě takové, jaké mají být.
 
Přihláška na koňský tábor - (Cena kempu: 2.600 Kč) dítě může být přihlášeno pouze na JEDEN turnus koňského kempu VŠECHNY TURNUSY JSOU NAPLNĚNY. Nelze dítě na tábor přihlásit. 
Přihláška na výtvarný tábor (Cena kempu: 2.300 Kč) TURNUS JE JIŽ NAPLNĚN. Nelze dítě na tábor přihlásit. 
Přihláška na sportovně anglický tábor  (Cena kempu: 2.600 Kč) TURNUS JE JIŽ NAPLNĚN. Nelze díte na tábor přihlásit.
Přihláška na sportovně badmintonový tábor (Cena kempu: 2.100 Kč) VŠECHNY TURNUSY JSOU NAPLNĚNY. Nelze dítě na tábor přihlásit.  
 
 
 

 

 

 


Kalendář akcí

Oddílové přebory stáj Vitality

29.06.2016 - 29.06.2016

Turnaj ČTS kategorie C

27.08.2016 - 29.08.2016

Turnaj ČTS kategorie C

03.09.2016 - 05.09.2016

Turnaj ČTS kategorie C

10.09.2016 - 12.09.2016

zobrazit další akce

Doporučujeme

Virtuální prohlídka našich areálů

Penzion Ovečka

 

 


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar 

Logo WilsonLogo AGEL

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: