• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality

Restaurace

Vitální restaurace je nedílnou součástí  naší společnosti - a to především proto, že jídlo - ať už chceme či ne  - je velmi důležitou složkou našeho života.

Po celou dobu fungování jsme přemýšleli, jak nejlépe naši restauraci směřovat - vařili jsme tradiční českou kuchyni, zařadili jsme se do projektu "Ochutnejte českou republiku", v souběhu s ním jsme se snažili naučit vařit a servírovat italská jídla včetně pizzy, vytvářeli jsme zázemí pro rodinné akce, společenské a firemní večírky, pro děti. Vždy jsme vynakládali veškeré úsilí, abyste s námi Vy, naši klienti, byli co nejvíce spokojeni.

V roce 2012 jsme byli postaveni před mimořádnou výzvu - vedení třineckých hokejových juniorů nás oslovilo, zda-li bychom pro jejich svěřence dokázali připravit kvalitní, nutričně vyvážená menu, nejlépe v bio kvalitě. Protože jsme se na tuto práci necítili dostatečně odborně vybaveni, oslovili jsme nutriční specialistku - paní Zdeňku Kollárikovou, jež se této problematice věnuje již dlouhá léta. Svým kuchařským umem již navíc přesvědčila stovky lidí, že zdravé jídlo je výtečné. Nastartovali jsme tak svým způsobem unikátní období v této oblasti fungování - začali jsme se všichni intenzivně školit, poznávat nové potraviny, koření, nové chutě. Všichni jsme na sobě udělali obrovský kus práce - včetně mladých nadějných sportovců - protože se nám snad podařilo probudit v nich zájem o to, co jedí, aby stejně jako my všichni pochopili, jak je pro jejich výkon a celý další život kvalitní jídlo nesmírně důležité.

A protože jsme chtěli ten obrovský kus práce rozšířit i mezi všechny naše stávající klienty, začala se postupně měnit i naše denní nabídka - bio menu dle receptur Zdeňky Kollárikové můžete ochutnat již každý běžný den. Čekají na Vás báječné, výživné polévky, nutričně vyvážená hlavní jídla i drobné  dezerty upečené z kvalitních surovin. O nich se dozvíte v sekci Bio nabídka. Dnes se tedy nemusí bát k nám přijít vegan, vegetarián, celiatik - náš personál je v této oblasti profesionálně vyškolen - tzn. vždy pro Vás nalezneme řešení a konkrétní nabídku.

Tímto Vás znovu srdečně zveme k posezení u nás, budeme se těšit a radovat společně s Vámi.

Tentokrát s přáním DOBROU CHUŤ  Vás srdečně zdraví

 

Lenka Klusová
ředitelka společnosti


Kalendář akcí

Halloween na jízdárně

29.10.2016 - 29.10.2016

Vitality badminton day

20.11.2016 - 20.11.2016

zobrazit další akce

Doporučujeme

Virtuální prohlídka našich areálů

Penzion Ovečka

 

 


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar 

Logo WilsonLogo AGEL

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: